Leerkracht groep 1/2 De Brakken

Ben jij de enthousiaste en gedreven leerkracht voor groep 1-2 van de Brakken in 2022-2023 en wil jij bijdragen aan de verdere versteviging van het onderwijs op de Brakken? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Voor 0,4 tot 0,5 fte, werkdagen: woensdag (om de week), donderdag en vrijdagochtend. Datum plaatsing: 9 juni 2022.

De Brakken in Rijen, Burg. Sweensplein 7 - www.brakken.nl

Werk met waarde

We zijn per 01-08-2022 op zoek naar een leerkracht voor groep 1-2.

WTF 0,4 tot 0,5 fte, werkdagen: woensdag (om de week), donderdag, en vrijdagochtend.

Op basisschool de Brakken geven we ons onderwijs vorm vanuit de volgende kernwaarden:

Veilige sfeer: "op onze school heerst rust en structuur"

Samen: "groeien doe je met elkaar"

Maatwerk: "we bieden onderwijs op maat”

Werken bij de Brakken

De Brakken is een grote school in het dorp Rijen, onderdeel van Stichting Nuwelijn. Bij Stichting Nuwelijn staat de ontwikkeling van het kind van 0 tot 13 centraal. Wij staan voor de kwaliteit van onderwijs, stevig verankerd in de lokale gemeenschap van Gilze en Rijen. Wij doen het goed wanneer we elke dag met overtuiging het beste uit onszelf en de kinderen hebben kunnen halen. Dat zien we terug in de kwaliteit van ons onderwijs, de ontwikkeling van het kind en het plezier dat we daaruit halen. 

Nuwelijn en de Brakken zijn nauw verbonden aan de kinderopvangorganisatie Muzerij. In ons Kindontmoetingscentrum bevindt zich een kinderdagverblijf, peuterspeelgroep, buitenschoolse opvang en een basisschool. Onderwijs en opvang zijn nauw op elkaar afgestemd om zo de optimale ontwikkeling van kinderen te ondersteunen. Dit ontwikkelen we de komende jaren verder door. Ons prachtige gebouw beschikt over een: bibliotheek, speelzaal, gymzaal, theater, schoolkeuken, moestuin en een leerplein. Dit biedt volop mogelijkheden om onze kinderen een breed activiteitenaanbod aan te bieden. Wij willen dat ieder kind elke dag met plezier naar school komt, veel leert en zich daardoor op alle gebieden goed kan ontwikkelen. Een sterk pedagogische klimaat is belangrijk voor iedereen.

Ons Aanbod

 • Een omgeving waar jij de vrijheid krijgt om kinderen en onze medewerkers te begeleiden bij hun ontwikkeling;
 • extra tijd en aandacht voor startende leerkrachten en coaching op de werkvloer;
 • een uitdagende werkplek in een gezellig en professioneel schoolteam;
 • een maandsalaris van minimaal €2.738 en maximaal €4.206 bruto bij een fulltime dienstverband (functieschaal L10 cao PO) - let op, in deze bedragen zijn de afspraken uit het recente cao-akkoord nog niet verwerkt;
 • een aanstellingsomvang van 0,4 tot 0,5fte, werkdagen woensdag (om de week), donderdag, en vrijdagochtend;
 • een eindejaarsuitkering van 6,3% van het jaarsalaris - let op, in dit percentage zijn de afspraken uit het recente cao-akkoord nog niet verwerkt;
 • een jaarcontract met uitzicht op een vaste aanstelling;
 • een goede pensioenregeling bij het ABP.

Wanneer pas jij bij ons?

 • Je bent pedagogisch en didactisch sterk onderlegd;
 • je reflecteert op het onderwijsproces om de kwaliteit te verbeteren;
 • ze zet een veilig en warm pedagogisch klimaat neer;
 • je zorgt voor een goed klassenmanagement;
 • je hebt een open, flexibele houding en draagt zorg voor een goede communicatie richting kinderen, ouders en collega’s;
 • je toont eigen initiatief en neemt verantwoordelijkheid;
 • je bouwt in teamverband op een professionele manier aan goed onderwijs.

Draag bij aan onze ambities

Zie jij een rol voor jezelf om binnen onze stichting bij te dragen aan de ontwikkeling van het kind? En mee te helpen onze gezamenlijke ambities waar te maken? Solliciteer dan zo spoedig mogelijk via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Stuur tenminste je CV, dan weten we welke ervaring je meeneemt en welke opleiding(en) je hebt afgerond. Een sollicitatiebrief of andere motivatie mag, maar hoeft niet. Heb je inhoudelijke vragen? Neem dan contact op met Cor Diepstraten, via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via 0161 223 074. Wij geven altijd binnen 1 week na sluiting van de vacature een reactie op je sollicitatie. 

Wij vinden onze kandidaten zelf, dus met acquisitie doen wij niets.