Intern begeleider wtf 0,8 KOC de Brakken

Word jij onze intern begeleider op KOC de Brakken? Samen werken we aan de kwaliteit van onderwijs en zetten we de ontwikkeling van het kind centraal.

Intern begeleider wtf 0,8
(werkdagen in overleg)

Ben jij een gediplomeerd intern begeleider en wil jij samen met een leuk team werken aan de kwaliteit van onderwijs en de ontwikkeling van onze leerlingen van ons dorp centraal zetten? Dan ben jij de persoon die we zoeken.

Wie zijn we?
De Brakken is een grote school in het dorp Rijen, onderdeel van stichting Nuwelijn. De ontwikkeling van het kind van 0 tot 13 centraal. Dit doen we samen met de kinderopvangorganisatie van Muzerij.
In ons kindontmoetingscentrum bevindt zich een kinderdagverblijf, peuterspeelgroep, buitenschoolse opvang en een basisschool. Onderwijs en opvang zijn nauw op elkaar afgestemd om zo de optimale ontwikkeling van kinderen te ondersteunen. Dit ontwikkelen we de komende jaren verder door. Ons prachtige gebouw beschikt over een: bibliotheek, speelzaal, gymzaal, theater, schoolkeuken, moestuin en een leerplein. Dit biedt volop mogelijkheden om onze kinderen een breed activiteitenaanbod aan te bieden. Wij willen dat ieder kind elke dag met plezier naar school komt, veel leert en zich daardoor op alle gebieden goed kan ontwikkelen. Een sterk pedagogische klimaat is belangrijk voor iedereen.

Op basisschool de Brakken geven we ons onderwijs vorm vanuit de volgende kernwaarden:
Veilige sfeer: "op onze school heerst rust en structuur"
Samen: "groeien doe je met elkaar"
Maatwerk: "we bieden onderwijs op maat”

Ons aanbod:

  • een omgeving waar jij de vrijheid krijgt om kinderen en medewerkers te begeleiden bij hun ontwikkeling;
  • een mooie en uitdagende werkplek in een gezellig en professioneel schoolteam;
  • een salaris conform schaal LC cao PO (€3.019-€5.329 bij een fulltime dienstverband), inschaling vindt plaats op basis van kennis en ervaring; 
  • een eindejaarsuitkering van 8,33% van het jaarsalaris;
  • een jaarcontract met uitzicht op een vaste aanstelling;
  • een goede pensioenregeling bij het ABP.

Wanneer pas jij bij ons?

  • Je hebt een afgeronde opleiding als intern begeleider.
  • Ervaring als intern begeleider en kennis van het werken met OGW-4D zijn een pré.
  • Je hebt ervaring in het begeleiden/ coachen van leerkrachten op ondersteunings- en onderwijsprocessen.
  • Je bent communicatief sterk en stimuleert professioneel samenwerken en leren.

Interesse?

Stuur dan je motivatiebrief en CV naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., dan nemen we spoedig contact met je op. Voor inhoudelijke vragen mag je contact opnemen met Cor Diepstraten, via 0161-784001 - 2010.
We hopen je sollicitatie spoedig te mogen ontvangen.